UWAGA: ZE WZGLĘDU NA DUŻY POPYT NA NASZE STOPERY, JEDNORAZOWO MOŻNA ZAMÓWIĆ MAKSYMALNIE cztery OPAKOWANIA ZATYCZEK.

WITAMY W ŚWIECIE BOLLSEN

Wszyscy to znamy – niekończące się poszukiwanie najlepszego produktu w jak najlepszej cenie. To kombinacja doskonałej obsługi klienta i wyjątkowej wydajności. Przez dziesiątki lat codziennie testowaliśmy wiele różnych produktów i po niezliczonych próbach udało nam się opracować idealne stopery do spania, które są jednymi z najlepiej sprzedających się zatyczek do uszu w Europie.

 • Zwycięzca testów spośród wielu produktów w kategorii “Przyrządy przeciw chrapaniu”.
 • Największa zaleta – osoby śpiące na boku – mogą dopasować zatyczki do kanału słuchowego dzięki zastosowaniu miękkiego silikonu medycznego.
 • 98% badanych klientów jest zadowolonych z technologii filtracji Life+ i zauważyło poprawę jakości swojego życia
 • Intensywna redukcja hałasu (Jednostkowa średnia wartość tłumienia, SNR 24 dB) pozwala na spokojny sen, podczas którego nadal słyszalne są sygnały alarmowe (dzwonki, budziki i inne alarmy)
 • Stożkowo ukształtowana konstrukcja z dwiema małymi płytkami idealnie pasuje do małych i średnich uszu oraz nadaje się do długotrwałego użytkowania .
 •  Możliwość 100-krotnego użycia – w trosce o środowisko.
 • Testowane przez niezależne niemieckie laboratoria.

 

Zatyczki Do Uszu Do Spania - BOLLSEN Life+
Widok z przodu wkładek dousznych Bollsen Life+
Widok z tyłu wkładek dousznych Bollsen Life+
stopery do uszu do spania BOLLSEN
najlepsze zatyczki do uszu - BOLLSEN
Dostarczenie skrzynki pocztowej Bollsen Life
Kanister chroniący przed hałasem

CO SPRAWIA, ŻE NASZE STOPERY W PORÓWNANIU Z INNYMI ZATYCZKAMI DO USZU SĄ TAK WYJĄTKOWE?

W oparciu o 1700 różnych testów i lata rozwoju, jako pierwsi połączyliśmy dwa rozwiązania technologiczne i opracowaliśmy technologię AR KI Tech (kliknij tutaj). Oferuje ona konsumentom możliwość pomiaru uszu online w oparciu
o wspomaganą komputerowo rzeczywistość rozszerzoną (AR odpowiada za pomiar kanału słuchowego) i sztuczną inteligencję (KI porównuje wartości empiryczne), dzięki czemu klient otrzymuje stopery, które idealnie pasują do jego uszu:

 • Zatyczki umożliwiają wyjątkowo spokojny sen.
 • W przeciwieństwie do wielu innych producentów, nasze stopery opracowaliśmy we współpracy z naszymi klientami.
 • NJesteśmy pierwszym producentem stoperów, który wprowadził technologię pomiaru uszu online.

Stopery BOLLSEN® wnoszą ogromną wartość dodaną do Twojego codziennego życia, ponieważ opatentowana technologia filtrująca Life+ redukuje dźwięki, które są odbierane przez nasze uszy jako negatywne. Zatyczki do spania idealnie nadają się:

 • Do ochrony przed odgłosem chrapania – własnego lub partnera;
 • Do ochrony przed nieprzyjemnymi hałasami w mieszkaniu, głośnymi sąsiadami, odgłosem cieknącej wody z kranu, tykającymi zegarami i wieloma innymi dźwiękami;
 • W przypadku pobytu w szpitalu lub w domu spokojnej starości;
 • Do skupienia uwagi podczas nauki w miejscach publicznych,
  np. w bibliotekach.

Osoby, które pracują na nocne zmiany i muszą spać w ciągu dnia, są stale wystawione na działanie otaczającego ich hałasu. Wykorzystaj okazję i zamów stopery z 40-dniową gwarancją zwrotu środków. Jeśli po 3 tygodniach użytkowania nie będziesz zadowolony z rezultatów, oddamy Ci pieniądze (kliknij tutaj).

Staramy się chronić nie tylko Twój słuch, ale także poprawić jakość Twojego życia – nasze produkty z powodzeniem redukują zmęczenie i hałas, a nawet mogą złagodzić objawy szumów usznych.

O krok dalej – zwłaszcza w zakresie recyklingu, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

W BOLLSEN nieustannie pracujemy nad nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Jako numer 1 na rynku, naszym celem jest stać się liderem innowacji i pionierem, szczególnie w zakresie zrównoważonego rozwoju. Główne cele, jakie sobie wyznaczyliśmy dotyczą przetwarzania surowców wtórnych, opakowań i ochrony środowiska:

Do 2025 roku staniemy się firmą neutralną pod względem emisji CO2.

Niski ślad węglowy – odpowiedzialność za naszą planetę i środowisko naturalne spoczywa w dużej mierze także w naszych rękach. Dlatego konsekwentnie i pod dużym naciskiem pracujemy nad tym, aby jak najbardziej ograniczyć nasz ślad ekologiczny. Osiągnięcie naszego celu na rok 2025 jest możliwe dzięki wydajnej produkcji, wykorzystywaniu energii odnawialnej i produktów wielokrotnego użytku.

FAQ - Często zadawane pytania

Model Lifezapewnia maksymalny komfort podczas snu. Został opracowany właśnie dla osób, które śpią na boku. Stopery są krótsze niż zatyczki innych producentów, dzięki czemu nie wystają tak bardzo z uszu. Oto doświadczenia naszej klientki z Monachium: Anita Stadler, stomatolog w Monachium-Perlach: Jako osoba śpiąca na boku nie znalazłam wygodniejszych zatyczek do uszu! Tłumią hałas lepiej niż stopery innych producentów. Chrapanie mojej drugiej połówki zostało bardzo dobrze wygłuszone! Zatyczki polecam także moim pacjentom, którzy zgrzytają zębami.

--> Kup tutaj (kliknij tutaj)

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 1-3 dni roboczych i wysłane wyłącznie za pośrednictwem 1st Class Royal Mail, który jest niezawodnym dostawcą usług kurierskich. Przetwarzamy i wysyłamy Twoje zamówienie w sposób możliwie najbardziej ekonomiczny, dlatego możemy zaoferować Ci darmową dostawę. Jeśli po przejrzeniu zakładki Moje zamówienia okaże się, że Twoje zamówienie nie zostało dotychczas wysłane, nie powinno Cię to niepokoić. Wysyłka zamówionych towarów może potrwać dłużej niż oczekiwaliśmy, ale wyślemy Twoje zamówienie tak, aby dotrzymać szacowanego terminu dostawy.

Składając zamówienie na stronie bollsen.pl, nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki.

Na produkty, które sprzedajemy jest zawsze duży popyt. Jednak ze względu na ścisłą kontrolę jakości, nowe towary wytwarzamy bardzo powoli.

Gwarancja polega na tym, że jeśli po 3 tygodniach użytkowania nie będziesz zadowolony z rezultatów, zwrócimy Ci pieniądze. Warunki gwarancji można znaleźć tutaj. Towary można zwrócić w ciągu 40 dni od daty ich otrzymania. Warunkiem skorzystania z rozszerzonego prawa zwrotu jest zachowanie oryginalnego opakowania wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz załączenie wypełnionego formularza zwrotu. Zwracane produkty muszą być szczelnie zamknięte i nieotwarte, przy czym higieniczna plomba nie może być naruszona. Prosimy o zapoznanie się z treścią naszego Regulaminu.

Wysokiej jakości technologia filtracyjna odfiltrowuje niepożądane dźwięki i hałas, ale głos ludzki lub dźwięk budzika może być nadal słyszalny. Wielu naszych klientów używa podczas snu, nauki czy pobytu w szpitalu, zatyczek BOLLSEN® w białej wersji. Są one również odpowiednie do zabezpieczania się przed odgłosami chrapania. --> Kup tutaj (kliknij tutaj)

Palcami wskazującymi włóż ostrożnie stopery do uszu i obróć je powoli do kanału słuchowego. Twój przewód słuchowy zostanie natychmiast zabezpieczony. Zatyczki będą dla Ciebie prawie niewyczuwalne, ponieważ są delikatne dla skóry.

Zatyczki możesz nosić w uszach tak długo, jak chcesz. Kanał słuchowy nie zostanie naruszony.

Aby móc używać zatyczek BOLLSEN nawet 100 razy, produkt należy czyścić czystą szmatką lub delikatnym detergentem (mydłem).

Model Life+ składa się z dwóch stożkowych płytek, dlatego jest szczególnie polecany do kanałów słuchowych o małej lub średniej szerokości. --> Kup tutaj (kliknij)

Stopery BOLLSEN zapewniają średnią wartość tłumienia (SNR) wynoszącą 24 dB. Wartość tłumienia została zbadana przez niezależne laboratoria zgodnie z normą ISO4869. Stała redukcja dźwięku przy wysokich (H), średnich (M) i niskich (L) częstotliwościach wynosi odpowiednio: H=24 dB, M=21 dB, L=19.

Okres użytkowania stoperów zależy od częstotliwości ich używania. Regularne czyszczenie znacznie przedłuża żywotność zatyczek. Zalecamy wymianę stoperów po 4 miesiącach codziennego użytkowania, czyli po około 100 razach. Zatyczki, które nie są używane codziennie, będą służyć dłużej. --> Kup tutaj (kliknij tutaj).

CHRONIMY TWOJE USZY

Klienci, którzy kupili tę pozycję, kupili również

Dostawa

Dostawa do Polski:

 • Obsługa priorytetowa i ekspresowa dostawa DPD - 1-3 dni robocze: 20 zł  
 • Paczkomaty InPost - 1-3 dni robocze: 10,00 zł
 • Dostawa Standardowa - 2-5 Dni Robocze: Darmowa wysyłka

Zwroty: W Polsce kosztują 8,40 zł. Prosimy nakleić na zewnątrz paczki etykietę zwrotną, którą otrzymasz mailem. Dzięki temu zwrot zawsze trafi na właściwy adres.

Staramy się wysyłać zamówione produkty w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności. Jeśli wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail i zaproponujemy Ci alternatywę lub anulujemy Twoje zamówienie.

Dostawa jest dostępna na terenie Unia Europejska, Wielkiej Brytanii i za granicą.

Ochrona słuchu

Life+

124,00 
Wliczone w cenę 23% VAT plus Wysyłka

Ochrona słuchu

Music SoundPRO

124,00 
Wliczone w cenę 23% VAT plus Wysyłka

Ochrona słuchu

Watersafe+

124,00 
Wliczone w cenę 23% VAT plus Wysyłka

Ochrona słuchu

Moto+

124,00 
Wliczone w cenę 23% VAT plus Wysyłka

Customer Reviews

Based on 741 reviews
76%
(560)
24%
(180)
0%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
C
Christiane L.
Ochrona słuchu z jedną wadą

Ochronnik słuchu robi to, co obiecuje - tłumi hałas zewnętrzny. Moim zdaniem lepiej spełnia swoje zadanie niż piankowe zatyczki do uszu, których zwykle używam do spania. Niestety, odejmuje się jedną gwiazdkę za niedociągnięcie nr 1: po pewnym czasie stwierdzam, że zatyczki do uszu są twarde i niewygodne i budzę się po nich. I niedociągnięcie nr 2: wysyłka trwała tydzień (podano 1-3 dni).

P
PeBa
Ochrona życia i słuchu

Dostawa była bardzo szybka + zauważyłem, że w zasadzie chciałbym mieć ochronę słuchu, ale była ona dla mnie za duża. Następnie zaproponowałeś zakup pomiaru ucha, co też uczyniłem. Nowa dostawa przyszła bardzo szybko +jestem bardzo zadowolona z zatyczek, które zostały dla mnie wykonane +z pewnością pozostanę klientką!

A
Aleksandra P.
Wszystko ok

Cena dość wysoka jak za taki produkt, ale spełnia swoją funkcję. Zależało mi żeby zatyczki wygłuszały hałasy sąsiadów zza ściany i tu się sprawdzają. Są też wygodne i raczej nie wypadają z uszu podczas snu.

A
Angelika
bardzo skuteczy produkt

produkt bardzo dobry ale polecam usługę mierzenia gdyż efekt wtedy jeszcze lepszy. Standardowy rozmiar był dla mnie za duży ale teraz już korzystam codziennie i na prawdę nic nie słyszę w nocy (czasem nawet budzika z rana) Serdecznie polecam