Based on 1194 reviews
77%
(923)
23%
(270)
0%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
C
Life+
Christiane L.
Ochrona słuchu z jedną wadą

Ochronnik słuchu robi to, co obiecuje - tłumi hałas zewnętrzny. Moim zdaniem lepiej spełnia swoje zadanie niż piankowe zatyczki do uszu, których zwykle używam do spania. Niestety, odejmuje się jedną gwiazdkę za niedociągnięcie nr 1: po pewnym czasie stwierdzam, że zatyczki do uszu są twarde i niewygodne i budzę się po nich. I niedociągnięcie nr 2: wysyłka trwała tydzień (podano 1-3 dni).

A
Life+
Aleksandra P.
Wszystko ok

Cena dość wysoka jak za taki produkt, ale spełnia swoją funkcję. Zależało mi żeby zatyczki wygłuszały hałasy sąsiadów zza ściany i tu się sprawdzają. Są też wygodne i raczej nie wypadają z uszu podczas snu.

P
Life+
PeBa
Ochrona życia i słuchu

Dostawa była bardzo szybka + zauważyłem, że w zasadzie chciałbym mieć ochronę słuchu, ale była ona dla mnie za duża. Następnie zaproponowałeś zakup pomiaru ucha, co też uczyniłem. Nowa dostawa przyszła bardzo szybko +jestem bardzo zadowolona z zatyczek, które zostały dla mnie wykonane +z pewnością pozostanę klientką!

D
Music SoundPRO
Dietmar W.
Dobra ochrona słuchu z niedociągnięciami w zakresie tonów wysokich

Kupiłem Music SoundPRO na koncert rockowy. Zapewniają one dobrą ochronę. W moim subiektywnym odczuciu wysokie tony są jednak zbyt mocno stłumione. Nieco ucierpiał na tym dźwięk.

E
Music SoundPRO
Ermelinda H.
Bardzo dobra obsługa

Zatyczki do uszu nie pasowały, ale to z powodu moich uszu. Sprawę wymiany i zwrotu pieniędzy potraktowano bardzo poważnie. Mogę tylko polecić tę firmę. Dlatego wszystkie gwiazdy.

A
Life+
Angelika
bardzo skuteczy produkt

produkt bardzo dobry ale polecam usługę mierzenia gdyż efekt wtedy jeszcze lepszy. Standardowy rozmiar był dla mnie za duży ale teraz już korzystam codziennie i na prawdę nic nie słyszę w nocy (czasem nawet budzika z rana) Serdecznie polecam

M
Music SoundPRO
Mariusz G.
Bollsen Miusic Sound Pro

Na dużych koncertach naprawdę dają radę 🔥🔥🔥

H
Moto+
Hans H.
Cisza

Mam zatyczki do uszu do jazdy na motocyklu. Szum wiatru prawie całkowicie ustąpił. Mimo to można usłyszeć ważne rzeczy, takie jak syreny, klaksony itp. Drogie, ale godne polecenia. Jedyną małą wadą jest pojemnik do przechowywania. Jeśli włożysz zatyczki do uszu zbyt głęboko, z trudem je wyjmiesz.

Doskonała ochrona przed hałasem ...

... ale nie doskonały. Jestem osobą śpiącą na boku i nie jestem w stanie przespać całej nocy na Rooth C&P bez bólu. Funkcja redukcji szumów jest wspaniała!

T
Life+
Tomasz Z.
Dobry

Zakupione stopery są w miarę wygodne.
Przepuszczają dźwięk jak produkty podobne z aptek ale nie uwierają otworów usznych.

J
Life+
Joanna O.

Super

M
Life+
Magdalena W.
Świetny produkt

Polecam zatyczki,wyciszają bardzo dobrze,są wygodne.

D
Life+
Danuta O.
Stopery do pływania

Są ok

G
Life+
Grzegorz E.
Stopery na piątkę

Kupiłem stopery Bolsen na początku nie potrafiłem ich używać byłem niezadowolony z czasem gdy zacząłem je odpowiednio wkładać do uszu uratowały mi życie spałem wśród kolegów którzy głośno chrapią przy działającej lodówce w odległości kilkunastu centymetrów i Jak słyszę wszystko co się dzieje wokół mnie Tak spałem bez problemu bardzo polecam.

M
Life+
M.K.
Zatyczki Life+

Zatyczki Life+ od razu mi pod pasowały. Na początku muszą się ułożyć w uchu i są twardsze, ale po kilku dniach ok. Można w nich spać na boku i w niczym nie przeszkadzają. Tłumią bardzo duże chrapanie mojego męża. Na początku odgłosy chrapania nie były słyszane, ale po kilku m-cach słuchać więcej. Mimo tego warto spróbować. Odstrasza jedynie cena. Miło by było, żebyście zadbali o swojego klienta i narzucili rabaty na zakup stoperów.
Bardzo polecam. Mi się sprawdziły. Na pewno zamówię jeszcze raz.

L
Life+
L.L.
Prawdziwa

To mój pierwszy dzień z tymi zatyczkami. Trochę zastanawia mnie w jaki sposób zachowana jest wentylacja którą chwali się producent na stronie skoro nie ma żadnego otworu. Razi mnie fakt, że większość komentarzy wyglada na wygenerowane komputerowo. Kupiłem dwie pary wraz z pomiarem. Dam im czas żeby lepiej je przetestować chociaż uważam trochę ze mozna obecnie kupić tańsze opcje zrobione z takich samych materiałów.

M
Life+
Marek B.
Skuteczna redukcja hałasu.

Bardzo dobry produkt tylko cena zawysoka

K
Kidz+
Krzysztof K.
Stopery

Sprawdziły się, córka często je używa

M
Life+
Monica W.
Żegnaj chrapanie!!!!

Zatyczki są fantastyczne, łatwo się je wkłada do kanału słuchowego, można spać na boku, a przede wszystkim są "ciche" Trochę drogie, ale warto!!!

J
Life+
Juergen
Bardzo dobre tłumienie hałasu

Bardzo dobre i łatwe w użyciu, ale trochę za drogie jak na dwie małe plastikowe zatyczki, których można użyć tylko 100 razy.

B
Life+ AR KI Tech
Birgit S.

Najlepsze zatyczki do uszu, jakie kiedykolwiek miałem. Optymalna do spania na boku.

C
Life+
Christiane B.
Bollsen Life+

Na górze. Brak ucisku na uszy podczas lotu. Produkt 1A.

S
Life+
Stephanie V.
Bardzo dobra ochrona przed hałasem!

Z zatyczkami BOLLSEN śpię jeszcze lepiej:-) dziękuję za wspaniałą obsługę!

H
Rooth C&P
Hardy M.
Ochrona słuchu

Eleganckie opakowanie, ale niewiele lepsze niż zwykłe zatyczki do uszu do ściskania.

C
Life+
Christine P.
Dobra ochrona przed hałasem

Zatyczki do uszu są stosunkowo szczelne, więc kilka razy nie słyszałem budzika.
Dla mnie zatyczki do uszu są trochę za duże, ale i tak daję sobie radę.