Based on 1199 reviews
77%
(922)
23%
(270)
1%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
P
Life+
PeBa
Ochrona życia i słuchu

Dostawa była bardzo szybka + zauważyłem, że w zasadzie chciałbym mieć ochronę słuchu, ale była ona dla mnie za duża. Następnie zaproponowałeś zakup pomiaru ucha, co też uczyniłem. Nowa dostawa przyszła bardzo szybko +jestem bardzo zadowolona z zatyczek, które zostały dla mnie wykonane +z pewnością pozostanę klientką!

E
Music SoundPRO
Ermelinda H.
Bardzo dobra obsługa

Zatyczki do uszu nie pasowały, ale to z powodu moich uszu. Sprawę wymiany i zwrotu pieniędzy potraktowano bardzo poważnie. Mogę tylko polecić tę firmę. Dlatego wszystkie gwiazdy.

C
Life+
Christiane L.
Ochrona słuchu z jedną wadą

Ochronnik słuchu robi to, co obiecuje - tłumi hałas zewnętrzny. Moim zdaniem lepiej spełnia swoje zadanie niż piankowe zatyczki do uszu, których zwykle używam do spania. Niestety, odejmuje się jedną gwiazdkę za niedociągnięcie nr 1: po pewnym czasie stwierdzam, że zatyczki do uszu są twarde i niewygodne i budzę się po nich. I niedociągnięcie nr 2: wysyłka trwała tydzień (podano 1-3 dni).

A
Life+
Aleksandra P.
Wszystko ok

Cena dość wysoka jak za taki produkt, ale spełnia swoją funkcję. Zależało mi żeby zatyczki wygłuszały hałasy sąsiadów zza ściany i tu się sprawdzają. Są też wygodne i raczej nie wypadają z uszu podczas snu.

M
Music SoundPRO
Mariusz G.
Bollsen Miusic Sound Pro

Na dużych koncertach naprawdę dają radę 🔥🔥🔥

D
Music SoundPRO
Dietmar W.
Dobra ochrona słuchu z niedociągnięciami w zakresie tonów wysokich

Kupiłem Music SoundPRO na koncert rockowy. Zapewniają one dobrą ochronę. W moim subiektywnym odczuciu wysokie tony są jednak zbyt mocno stłumione. Nieco ucierpiał na tym dźwięk.

H
Moto+
Hans H.
Cisza

Mam zatyczki do uszu do jazdy na motocyklu. Szum wiatru prawie całkowicie ustąpił. Mimo to można usłyszeć ważne rzeczy, takie jak syreny, klaksony itp. Drogie, ale godne polecenia. Jedyną małą wadą jest pojemnik do przechowywania. Jeśli włożysz zatyczki do uszu zbyt głęboko, z trudem je wyjmiesz.

G
Life+
Grzegorz E.
Stopery na piątkę

Kupiłem stopery Bolsen na początku nie potrafiłem ich używać byłem niezadowolony z czasem gdy zacząłem je odpowiednio wkładać do uszu uratowały mi życie spałem wśród kolegów którzy głośno chrapią przy działającej lodówce w odległości kilkunastu centymetrów i Jak słyszę wszystko co się dzieje wokół mnie Tak spałem bez problemu bardzo polecam.

A
Life+
Angelika
bardzo skuteczy produkt

produkt bardzo dobry ale polecam usługę mierzenia gdyż efekt wtedy jeszcze lepszy. Standardowy rozmiar był dla mnie za duży ale teraz już korzystam codziennie i na prawdę nic nie słyszę w nocy (czasem nawet budzika z rana) Serdecznie polecam

M
Life+
Marek B.
Skuteczna redukcja hałasu.

Bardzo dobry produkt tylko cena zawysoka

K
Kidz+
Krzysztof K.
Stopery

Sprawdziły się, córka często je używa

M
Life+
Monica W.
Żegnaj chrapanie!!!!

Zatyczki są fantastyczne, łatwo się je wkłada do kanału słuchowego, można spać na boku, a przede wszystkim są "ciche" Trochę drogie, ale warto!!!

J
Life+
Juergen
Bardzo dobre tłumienie hałasu

Bardzo dobre i łatwe w użyciu, ale trochę za drogie jak na dwie małe plastikowe zatyczki, których można użyć tylko 100 razy.

B
Life+ AR KI Tech
Birgit S.

Najlepsze zatyczki do uszu, jakie kiedykolwiek miałem. Optymalna do spania na boku.

C
Life+
Christiane B.
Bollsen Life+

Na górze. Brak ucisku na uszy podczas lotu. Produkt 1A.

S
Life+
Stephanie V.
Bardzo dobra ochrona przed hałasem!

Z zatyczkami BOLLSEN śpię jeszcze lepiej:-) dziękuję za wspaniałą obsługę!

H
Rooth C&P
Hardy M.
Ochrona słuchu

Eleganckie opakowanie, ale niewiele lepsze niż zwykłe zatyczki do uszu do ściskania.

C
Life+
Christine P.
Dobra ochrona przed hałasem

Zatyczki do uszu są stosunkowo szczelne, więc kilka razy nie słyszałem budzika.
Dla mnie zatyczki do uszu są trochę za duże, ale i tak daję sobie radę.

H
Life+
Helena N.
pomysłowe

Od kilkudziesięciu lat codziennie używam zatyczek do uszu. Uważam, że woskowe są niehigieniczne, a piankowe nie trzymają się optymalnie w uszach. Zatyczki do uszu Bollsen są łatwe do wkładania, łatwe do wyjmowania, higieniczne (można je prać), a przede wszystkim: całkiem dobrze izolują. Cena jest wysoka, ale na dłuższą metę zatyczki Bollsena są tańsze niż inne zatyczki.

R
Life+ AR KI Tech
Renate T.
Produkt nie zawodzi

Super produkt, bardzo mi pomaga w mieszkaniu w mieście, gdzie przed oknem jest ulica, a w sąsiednim mieszkaniu plac budowy, odzyskać trochę jakości życia i nie denerwować się tak bardzo.

Doskonała ochrona przed hałasem ...

... ale nie doskonały. Jestem osobą śpiącą na boku i nie jestem w stanie przespać całej nocy na Rooth C&P bez bólu. Funkcja redukcji szumów jest wspaniała!

R
Rooth C&P
Rebecca S.
Super!

Jestem zachwycona i naprawdę w to nie wierzyłam, ale wreszcie mogę spać spokojnie obok mojego (bardzo głośno) chrapiącego partnera. Naprawdę świetnie!

D
Kidz+
Dagmar N.
Świetna strona

Wreszcie koniec z budzeniem się przez irytujące hałasy.

C
Life+ AR KI Tech
Christina D.
Jestem bardzo zadowolony

Przed domem mam ogromny plac budowy i martwiłem się, że zatyczki do uszu nie będą wystarczająco tłumić hałasu. Ale w rzeczywistości działają one bardzo dobrze! Jestem zdecydowanie bardziej wypoczęty i znów mam lepszą jakość życia! Dziękuję!

N
Moto+
Norman R.
Pomocnik turystyczny szczególnego rodzaju

Na dłuższą wyprawę motocyklową szukałem nowego rozwiązania chroniącego moje uszy i znalazłem je tutaj. Zatyczki" są łatwe do założenia i faktycznie odfiltrowują tylko te częstotliwości, które są dla mnie niepożądane. Mogłem normalnie rozmawiać przez interkom w kasku, bez szumu wiatru i wydechu, jak zwykle.