NASZE BESTSELLERY

Life+
124 zł

Kup 2 pary, otrzymaj 1 GRATIS

Music SoundPRO
124 zł

Kup 2 pary, otrzymaj 1 GRATIS
BOLLSEN Watersafe zatyczki do uszu do pływania

Watersafe+
124 zł

Kup 2 pary, otrzymaj 1 GRATIS
BOLLSEN Logo

NASZE BESTSELLERY WITAMY W ŚWIECIE BOLLSEN

Technologia AR KI TECH

Jako pierwszy producent środków ochrony słuchu, połączyliśmy dwa rozwiązania technologiczne i opracowaliśmy technologię AR KI TECH. “AR” to skrót od angielskiego Augmented Reality, czyli rozszerzonej rzeczywistości, a “KI” to skrót od niemieckiego künstliche Intelligenz, czyli sztucznej inteligencji.

Więcej informacji KUP Obsługa klienta

Sposób realizacji zamówienia

FAQ – Często zadawane pytania

Każde zamówienie jest wysyłane w najkrótszym możliwym czasie od jego złożenia i na podany przez kupującego adres. Na adres e-mail otrzymasz również potwierdzenie wysyłki z linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.

Nasze produkty można nabyć wyłącznie w tym sklepie internetowym i nie są one przeznaczone do sprzedaży w sklepach detalicznych ani innych punktach sprzedaży.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, możesz go zwrócić w ciągu 40 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Wszystkie informacje na temat anulowania zamówienia znajdziesz tutaj..

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony słuchu lub zamówienia, chętnie pomożemy Ci w każdej chwili. W tym ostatnim przypadku można pomóc nam w szybkim przypisaniu i przetworzeniu żądania, podając numer zamówienia.

    Zapoznałem/-am się z Polityką prywatności. Wyrażam zgodę na stałe przechowywanie moich danych w celu kontaktowania się ze mną i zadawania pytań. *