Dołącz do
Programu Partnerskiego Bollsen

Ciesz się konkurencyjną stawką prowizji
w wysokości 15% za każdą sprzedaż

Skontaktuj się z nami po więcej informacji

Witamy w Bollsen!

Z radością zapraszamy pasjonatów twórczości i influencerów do naszego programu partnerskiego. Współpracuj z nami i zarabiaj, dzieląc się swoją miłością do produktów Bollsen ze swoją publicznością.

Czym jest Program Partnerski Bollsen?

Marketing afiliacyjny w Programie Partnerskim Bollsen Earplug to fantastyczna okazja dla partnerów do zarabiania prowizji poprzez promowanie najwyższej jakości produktów Bollsen za pomocą udostępnianego linku. Możesz promować wszystkie innowacyjne zatyczki do uszu i inne produkty Bollsen. Gdy nowi nabywcy, których polecisz, dokonają zakupu, będą przypisani do Twojego konta, co zapewni Ci należne prowizje.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji
networking
affiliate-marketing

Jak promować produkty Bollsen?

 Jako Partner Bollsen otrzymasz dostęp do platformy, aby tworzyć spersonalizowane linki do udostępniania i monitorować swoje sprzedaże. Po prostu umieść link w dowolnym miejscu w internecie i skieruj ruch na stronę Bollsen. Gdy potencjalni nabywcy klikną Twoje linki i dokonają zakupu, zostaną automatycznie przypisani do Twojego konta. Zacznij rozpowszechniać informacje o wyjątkowych zatyczkach do uszu Bollsen i zacznij zarabiać już dziś!

Skontaktuj się z nami po więcej informacji