Kup 2 pary, otrzymaj 1 GRATIS

*Kupić za 237 zł zamiast 372 zł

Magazyn: Mała ilość 🟠

WITAMY W ŚWIECIE BOLLSEN

Wszyscy to znamy – niekończące się poszukiwanie najlepszego produktu w jak najlepszej cenie. To kombinacja doskonałej obsługi klienta i wyjątkowej wydajności. Przez dziesiątki lat codziennie testowaliśmy wiele różnych produktów i po niezliczonych próbach udało nam się opracować idealne stopery do spania, które są jednymi z najlepiej sprzedających się zatyczek do uszu w Europie.

✅ Zwycięzca testu krzyżowego w kategorii “Zatyczki do pływania”.

✅ Najlepszy komfort noszenia na basenie lub w morzu – opracowane z myślą o codziennym użytkowaniu i długiej żywotności.

✅ Model Watersafe+ atwo się nosi, zwłaszcza podczas skoków z bloku pływackiego.

✅ Największa zaleta – stopery są łatwe do założenia i bardzo szybko układają się w uchu. Miękki silikon szybko dopasowuje się do kanału słuchowego.

✅ Bardzo dobrze chronią uszy przed dostępem wody. Szczególnie podczas nurkowania z rurką lub z butlą.

✅ Materiał został wykonany z przetestowanego silikonu medycznego i jest wolny od BPA, PVC, plastyfikatorów, lateksu i kadmu. Idealnie nadają się dla dzieci z alergiami.

✅ 98% ankietowanych klientów jest zadowolonych z działania naszej technologii filtrującej i zauważyło poprawę w zakresie dolegliwości związanych z szumami usznymi.

✅ Intensywna redukcja hałasu (SNR 24 dB) zapewnia bardzo dobre tłumienie głośnych odgłosów, podczas gdy rozmowy (np. instruktora) i otoczenie są słyszane normalnie.

✅ Stożkowo ukształtowana konstrukcja z 2 płytkami idealnie dopasowuje się do małych i średnich uszu oraz nadaje się do długotrwałego użytkowania.

✅ Możliwość 100-krotnego użycia; w trosce o środowisko naturalne

✅ Testowane przez niezależne niemieckie laboratoria.

Zatyczki do uszu do pływania
Widok z tyłu wkładek dousznych Bollsen Watersafe+
najlepsze zatyczki do uszu - BOLLSEN
Dostarczenie skrzynki pocztowej Bollsen Life
Kanister chroniący przed hałasem

CO SPRAWIA, ŻE NASZE STOPERY W PORÓWNANIU Z INNYMI ZATYCZKAMI DO USZU SĄ TAK WYJĄTKOWE?

W oparciu o 1700 różnych testów i lata rozwoju, jako pierwsi połączyliśmy dwa rozwiązania technologiczne i opracowaliśmy technologię AR KI Tech (kliknij tutaj). Oferuje ona konsumentom możliwość pomiaru uszu online w oparciu
o wspomaganą komputerowo rzeczywistość rozszerzoną (AR odpowiada za pomiar kanału słuchowego) i sztuczną inteligencję (KI porównuje wartości empiryczne), dzięki czemu klient otrzymuje stopery, które idealnie pasują do jego uszu:

✅ W przeciwieństwie do wielu innych producentów, nasze stopery opracowaliśmy we współpracy z naszymi klientami.

✅ Jesteśmy pierwszym producentem stoperów, który wprowadził technologię pomiaru uszu online.

Stopery BOLLSEN® wnoszą ogromną wartość dodaną do Twojego codziennego życia, ponieważ opatentowana technologia filtrująca redukuje dźwięki, które są odbierane przez nasze uszy jako negatywne. Zatyczki Watersafe+ są idealne do:

✅ pływania, lekcji pływania lub spędzania czasu wolnego w wodzie;

✅ nurkowania z rurką i z butlą do 3 m;

✅ surfingu i kitesurfingu;

✅ tłumienia dźwięków na krytych pływalniach;

✅ dla dzieci przechodzących infekcję uszu.

Osoby, które pracują na nocne zmiany i muszą spać w ciągu dnia, są stale wystawione na działanie otaczającego ich hałasu. Wykorzystaj okazję i zamów stopery z 40-dniową gwarancją zwrotu środków. Jeśli po 3 tygodniach użytkowania nie będziesz zadowolony z rezultatów, oddamy Ci pieniądze (kliknij tutaj).

Staramy się chronić nie tylko Twój słuch, ale także poprawić jakość Twojego życia – nasze produkty z powodzeniem redukują zmęczenie i hałas, a nawet mogą złagodzić objawy szumów usznych.

O krok dalej – zwłaszcza w zakresie recyklingu, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

W BOLLSEN nieustannie pracujemy nad nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Jako numer 1 na rynku, naszym celem jest stać się liderem innowacji i pionierem, szczególnie w zakresie zrównoważonego rozwoju. Główne cele, jakie sobie wyznaczyliśmy dotyczą przetwarzania surowców wtórnych, opakowań i ochrony środowiska:

Do 2025 roku staniemy się firmą neutralną pod względem emisji CO2.

Niski ślad węglowy – odpowiedzialność za naszą planetę i środowisko naturalne spoczywa w dużej mierze także w naszych rękach. Dlatego konsekwentnie i pod dużym naciskiem pracujemy nad tym, aby jak najbardziej ograniczyć nasz ślad ekologiczny. Osiągnięcie naszego celu na rok 2025 jest możliwe dzięki wydajnej produkcji, wykorzystywaniu energii odnawialnej i produktów wielokrotnego użytku.

Kup 2 pary, otrzymaj 1 GRATIS

*Kupić za 237 zł zamiast 372 zł

FAQ - Często zadawane pytania

Zatyczki do uszu Watersafe+ możesz kupić w standardowym rozmiarze, który dostępny jest w naszym sklepie lub możesz dokonać pomiaru ucha w technologii AR KI Tech i zamówić indywidualny rozmiar.

Nadal możesz słyszeć bardzo dobrze. Możliwa jest nawet rozmowa z przyjaciółmi na brzegu basenu, mając na sobie zatyczki do uszu i gumowy czepek kąpielowy.

Nie, te zatyczki przeznaczone są do pływania. Do spania bardziej odpowiedni będzie model Life+, który wygrał dedykowany test. Oto link do produktu.

Tak, ten model bardzo dobrze nadaje się do skakania z bloku pływackiego

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 1-3 dni roboczych i wysłane wyłącznie za pośrednictwem DPD, który jest niezawodnym dostawcą usług kurierskich. Przetwarzamy i wysyłamy Twoje zamówienie w sposób możliwie najbardziej ekonomiczny, dlatego możemy zaoferować Ci darmową dostawę. Jeśli po przejrzeniu zakładki Moje zamówienia okaże się, że Twoje zamówienie nie zostało dotychczas wysłane, nie powinno Cię to niepokoić. Wysyłka zamówionych towarów może potrwać dłużej niż oczekiwaliśmy, ale wyślemy Twoje zamówienie tak, aby dotrzymać szacowanego terminu dostawy.

Składając zamówienie na stronie bollsen.pl, nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki.

Na produkty, które sprzedajemy jest zawsze duży popyt. Jednak ze względu na ścisłą kontrolę jakości, nowe towary wytwarzamy bardzo powoli.

Gwarancja polega na tym, że jeśli po 3 tygodniach użytkowania nie będziesz zadowolony z rezultatów, zwrócimy Ci pieniądze. Warunki gwarancji można znaleźć tutaj. Towary można zwrócić w ciągu 40 dni od daty ich otrzymania. Warunkiem skorzystania z rozszerzonego prawa zwrotu jest zachowanie oryginalnego opakowania wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz załączenie wypełnionego formularza zwrotu. Zwracane produkty muszą być szczelnie zamknięte i nieotwarte, przy czym higieniczna plomba nie może być naruszona. Prosimy o zapoznanie się z treścią naszego Regulaminu.

Wysokiej jakości technologia filtracyjna odfiltrowuje niepożądane dźwięki i hałas, ale głos ludzki lub dźwięk budzika może być nadal słyszalny. Wielu naszych klientów używa podczas snu, nauki czy pobytu w szpitalu, zatyczek BOLLSEN® w białej wersji. Są one również odpowiednie do zabezpieczania się przed odgłosami chrapania.

Palcami wskazującymi włóż ostrożnie stopery do uszu i obróć je powoli do kanału słuchowego. Twój przewód słuchowy zostanie natychmiast zabezpieczony. Zatyczki będą dla Ciebie prawie niewyczuwalne, ponieważ są delikatne dla skóry.

Zatyczki możesz nosić w uszach tak długo, jak chcesz. Kanał słuchowy nie zostanie naruszony.

Aby móc używać zatyczek BOLLSEN nawet 100 razy, produkt należy czyścić czystą szmatką lub delikatnym detergentem (mydłem).

Model Life+ składa się z dwóch stożkowych płytek, dlatego jest szczególnie polecany do kanałów słuchowych o małej lub średniej szerokości.

Stopery BOLLSEN zapewniają średnią wartość tłumienia (SNR) wynoszącą 24 dB. Wartość tłumienia została zbadana przez niezależne laboratoria zgodnie z normą ISO4869. Stała redukcja dźwięku przy wysokich (H), średnich (M) i niskich (L) częstotliwościach wynosi odpowiednio: H=24 dB, M=21 dB, L=19.

Okres użytkowania stoperów zależy od częstotliwości ich używania. Regularne czyszczenie znacznie przedłuża żywotność zatyczek. Zalecamy wymianę stoperów po 4 miesiącach codziennego użytkowania, czyli po około 100 razach. Zatyczki, które nie są używane codziennie, będą służyć dłużej.

CHRONIMY TWOJE USZY

1 opakowanie
124 zł
VAT, Wysyłka wliczona w cenę
Bezpłatna wysyłka
40-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Użyj 100 razy
Kup teraz!

Klienci, którzy kupili tę pozycję, kupili również

Life+
124 zł

Music SoundPRO
124 zł