alen4ertg 1-01 Kopie 3 (1)

Zadzwoń i zamów: +48222630067

  Zamów już dziś, odbierz w środęc, 23.11.2022!

stopery do uszu - BOLLSEN Life+

BEAST EARPLUGS AGAINST SNORING

“Get the sleep you deserve!”

100% bezpieczny zakup, możliwość zwrotu pieniędzy bez zbędnych pytań.

WITAMY W ŚWIECIE BOLLSEN

Wszyscy to znamy – niekończące się poszukiwanie najlepszego produktu w jak najlepszej cenie. To kombinacja doskonałej obsługi klienta i wyjątkowej wydajności. Przez dziesiątki lat codziennie testowaliśmy wiele różnych produktów i po niezliczonych próbach udało nam się opracować idealne stopery do spania, które są jednymi z najlepiej sprzedających się zatyczek do uszu w Europie.

Zwycięzca testów spośród wielu produktów w kategorii "Przyrządy przeciw chrapaniu".

Największa zaleta - osoby śpiące na boku - mogą dopasować zatyczki do kanału słuchowego dzięki zastosowaniu miękkiego silikonu medycznego.

98% badanych klientów jest zadowolonych z technologii filtracji Life+ i zauważyło poprawę jakości swojego życia

CHRONIMY TWOJE USZY

OPTYMALNIE DOPASOWANY KSZTAŁT

Podwójna płytka dopasowuje się do ucha i skutecznie blokuje szkodliwy hałas. Przezroczysty materiał sprawia, że stopery są niewidoczne. Łatwe wyjmowanie jest możliwe dzięki zintegrowanej wypustce do wyciągania.

OCHRONA PRZED GŁOŚNYM CHRAPANIEM

Chrapanie jest uciążliwe nie tylko dla osoby chrapiącej. Odgłosy "piłowania" przeszkadzają również jej bliskim. Ogranicz ten hałas dzięki naszym profesjonalnym stoperom, które pomagają w walce z chrapaniem i zapewniają spokojny sen.

ALUMINIOWY POJEMNICZEK

Stopery sprzedawane są w małym pojemniczku, który można zawiesić na breloczku do kluczy lub karabińczyku. Dzięki temu zatyczki możesz mieć zawsze przy sobie. Wodoodporny gumowy pierścień chroni stopery przed wilgocią, kurzem i obcymi przedmiotami.

BOLLSEN HEARING PROTECTION

Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku oparte na opatentowanej technologii filtrów Safe&Sound z wentylacją i umiarkowaną izolacją. Dwie miękkie lamele dopasowują się do kształtu ucha i nie uciskają go. Zatyczki idealnie sprawdzą się:
• Dla spokojnego snu
• Przeciwko chrapaniu i głośnym odgłosom z sąsiedztwa
• Do nauki i w bibliotece
• W przedszkolu i domach spokojnej starości

Stopery BOLLSEN zapewniają średnią wartość tłumienia (SNR) wynoszącą 24 dB. Wartość tłumienia została zbadana przez niezależne laboratoria zgodnie z normą ISO4869. Stała redukcja dźwięku przy wysokich (H), średnich (M) i niskich (L) częstotliwościach wynosi odpowiednio: H=24 dB, M=21 dB, L=19.
 
Nasze zatyczki do uszu są wykonane z silikonu medycznego i nie zawierają BPA, PVC, środków zmiękczających, lateksu ani kadmu. Są one idealne dla alergików, kucharzy i sportowców. Ponadto nasze ochronniki słuchu zapewniają idealny komfort noszenia i wymagają minimalnej konserwacji.

Nasi zadowoleni klienci

Paula T.

BARDZO ŁATWY W OBSŁUDZE! Jedna z najlepszych, jakie widziałam. Nie trzeba się starać, żeby włożyć włosy między płytki grzejne. A na zewnętrz można łatwo zmienić temperaturę. PLUS PLUS PLUS nagrzewa się naprawdę szybko i co najlepsze, robi się naprawdę gorąca!

Natalia W.

Jestem zaskoczona, jak łatwy w użyciu jest crimmaster i jak dobrze działa 😁. Moja córka poprosiła mnie, żeby go zacząć używać i teraz nową fryzurę ma w zaledwie 10 minut. Niesamowite. Gorąco polecam.

Zofia C.

Niesamowita karbownica. Nigdy wcześniej takiej nie miałam. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Szybko się nagrzewa do temperatury, której potrzebuję. Sama się obraca. Uwalnia ujemne jony, które są dobre dla włosów. OMG!!! Uwielbiam ją i nie mogę się bez niej żyć! ❤️❤️❤️❤️

Basia Z.

Ta automatyczna karbownica jest szybka i łatwo zwiększa objętość włosów. Unoszę nią włosy u nasady. Działa bez zarzutu. 👍

Lena H.

Jestem pod wielkim wrażeniem! Jest bardzo łatwa w użyciu i doskonale skręca włosy. Robi się BARDZO gorąca, więc uważaj, żeby nie trzymać w niej włosów zbyt długo. Wystarczy szybko zacisnąć.

40-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Oferujemy 40-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli po trzech tygodniach użytkowania nie będziesz zadowolony z efektów. Zaoferujemy Ci pełny zwrot pieniędzy – bez pytania o powód.

+48222630067

hello@bollsen.pl

100% bezpieczeństwo zakupu

Dostawa EXPRESS

40-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy